NIE ŻYJE KRÓLOWA!

320px-reginaanaaromanieiDzisiaj w godzinach popołudniowych para królewska – JKM Karolina XVII oraz królowa Kristian Arped – wracała z Siemianowic do Prokto-Hemolan. Trasę przejazdu Korony udekorowano, na drogi wychynęli okoliczni chłopi i pospólstwo, by móc choć przez chwilę popatrzeć na królewski konwój. Nikt nie spodziewał się tragedii.

O godzinie 16:00, tuż przy granicy Domeny Królewskiej i Saginaty, doszło do tragicznego wypadku. Pojazd, którym podróżowała para królewska wpadł w poślizg na anonimowej skórce od banana. Kierowca wjechał w tłum rozentuzjazmowanego chłopstwa i zatrzymał się dopiero na dębie rosnącym na przydrożnym kartoflisku.

„To było straszne!” – relacjonuje Grzegorz Dąb, jeden ze świadków zdarzenia. – „Staliśmy sobie w szeregu, aż tu BUM! Wszystko poszło w drabiezgi. Samochód do kasacji!”

Król Karolina XVII wyszedł z wypadku bez ani jednego zadrapania. Niestety królowa Ciprofloksji Kristian Arped nie przeżyła.

„To był zamach!” – krzyczał Król. – „To była surmeńska skórka bananowa! Mamy ekspertów, którzy to potwierdzą!” – dodaje roztrzęsiony.

Czy organy państwa podejmą działania wymierzone w Demokrację, by wyjaśnić zajście? Czy kiedykolwiek Ciprofloksjanie podniosą się z tej głębokiej traumy i wstaną z kolan?

Redakcja zamieszcza jedno z ostatnich zdjęć, na którym uwieczniono Jej Królewską Mość Kristiana Arpeda.

źródło: TRON NARODU
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s